About Us

M. Latif Karlar

Starting his career in 1989, M.Latif KARLAR has worked in different departments in various parts of the country, such as safety member , research, public order, education and social services .

Graduate of the Faculty of Security Sciences . He is also a graduate of social sciences. M.Latif KARLAR , who has many success certificates, is a GAZI police retire who is not afraid to be able to analyze the events that he has appreciated with his idealistic and honest stance throughout his professional life and to serve his country.

In order to help people in need of retirement, M.Latif KARLAR , who continues his life by opening the Fox Private Detective Bureau , has worked with his friends who are well-equipped with the same discipline dedication and idealism. continues to work.

M.Latif KARLAR Linkedin hesabını ziyaret etmek için tıklayın.
Fox Dedektiflik Linkedin hesabını ziyaret etmek için tıklayın.

Why Fox Detective?

We have served our precious people as members of the Police for many years. You can appreciate that during this time, we have encountered many events and significantly improved our treasure of experience. You must admit that the outcome of every event you suspect may not come out according to your opinion, and that you may be mistaken in some cases.

Yapacağımız araştırmalar sonucunda sizlere net olarak bilgi vereceğimizi garanti ederiz. Bu araştırmalar sürecinde ve sonrasında konuyla alakalı olarak sizlerle kurumumuz arasına üçüncü şahısların girmeyeceği garantisini sunmaktayız.

Çözümleyemeyeceğimiz olay yoktur iddiasında da değiliz eğer öyle olsaydı hiç bir olay faili meçhul kalmazdı. Çoğu dedektiflik ofislerinin sayfasına girdiğinizde size bir sürü hizmet sunacaklarını ve bunları kesin delillerle destekleyeceklerini uzun uzun anlatırlar. Ancak sonuçta bunun böyle olmadığını görürsünüz. Ödediğiniz ücretin karşılığını alamazsınız. Beklentinizin istediğiniz gibi sonuçlanmadığını ancak işini ciddi bir şekilde yapan bir firmaya gittiğinizde anlarsınız. Maalesef zaman zaman bazı kişiler ofisimize gelerek çeşitli dedektif firmaları tarafından aldatıldığından bahsetmektedirler.

Bizler fox dedektiflik olarak gerçeği ama yalnızca gerçeği işinize yarayacak gerçek bilgileri, delilleri bulmak ve bunu sizinle paylaşmak amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü bizim ekibimizdeki arkadaşlarımız farklı konularda uzmanlaşmış donanımlı dedektiflerden oluşmaktadır her bir konuyu masaya yatırıp üzerinde fikir birliğine varmadan saha çalışmalarına başlamıyoruz.

Sonuç olarak Biz Fox Dedektiflik olarak sizleri özellikle ofisimizde ağırlayarak bizi tanımanızı, güven duymanızı isteriz.  Çalışmalarımız sonrası sizi mutlu görmek verdiğimiz emeğin boşa gitmediğini görmek bizi de mutlu eder.

Çünkü inanıyoruz ki bizimle iletişime geçen bireylere farkımızı göstermeyi başaracağız.

M. Latif KARLAR

Difference

Fox Special Our Detective Differences 30 years in our professional life < strong> We carry out this work with the necessary care and attention with the aim of transferring the knowledge, experience and experience we have gained in various regions of our country to individuals in need. Trust and confidentiality is our most important principle in our detective service throughout the country. We will keep in touch with you from the application process to the end of the research, we will try to give the most accurate answers to the questions you have as a detective .

Bizler vatandaşların canını, malını, hakkını korumaya seneler önceden yemin ederek göreve başlamış emekli emniyet mensupları olarak; araştırma işini çok iyi biliyor ve bu süreçte profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu sektörde giderek artmakta olan kimliği belirsiz sayfalarında kiminle görüşeceğinizin belli olmadığı kuruluşlara karşın kim olduğumuzu, geçmişimizi ve yapabileceklerimizi açıklayarak aramızda bir güven bağı kurmayı amaçladık.

Dedektiflik güven ister herhangi bir ofise gittiğinizde kiminle görüşeceğinizi bilmelisiniz.

Dedektiflik, araştırma ve takip ekip işidir tecrübe ister.

Amacımız her önüne gelenin bu işin herhangi bir yerde dedektiflik ofisi açıp internet sayfası hazırlaması ile olamayacağını ispatlamaktır.

Takip konusunda yetenekli olmak ya da geçmişte bulunduğu konum itibariyle birtakım bilgilere ulaşabilmek dedektiflik yapmanız için yeterli değildir yaptığınız işin hukuki sonuçlarını da bilmeniz size müracaat eden insanları düzgün yönlendirmeniz gerekir.

Why Fox Detective? olarak bu donanıma sahibiz. Sizleri özellikle ofisimizde ağırlayarak bizi tanımanızı, sözlerimizin havada kalmayacağını göstermek yegâne hedefimizdir. Çünkü inanıyoruz ki bizimle iletişime geçen bireylere farkımızı göstermeyi başaracağız.

WhatsApp chat